OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
