OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Default
fi: Oletus

en: Member
fi: Jäsen

en: Text format
fi: Tekstimuoto
