OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Default
fil: Pamantayan

en: Text format
fil: Format ng teksto
