OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Default
fr: Par défaut

en: Member
fr: Membre

en: Text format
fr: Format de texte
