OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Default
gl: Predeterminado

en: Text format
gl: Formato do texto
