OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Member
hi: सदस्य

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप
