OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Default
hr: Zadano

en: Text format
hr: Oblik unosa
