OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
