OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Text format
is: Textaforsnið
