OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
