OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Member
kn: ಸದಸ್ಯ
