OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text format
lt: Teksto formatas
