OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Text format
lv: Teksta formāts
