OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
