OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Default
nn: Standard

en: Text format
nn: Tekstformatering
