OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Default
pl: Domyślny

en: Text format
pl: Format tekstu
