OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Default
ps: تلواله

en: Text format
ps: متن بڼه
