OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Member
ru: Участник

en: Text format
ru: Текстовый формат
