OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Default
sv: Förvald

en: Member
sv: Medlem

en: Text format
sv: Textformat
