OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Organic groups
ta: இயற்கை குழுக்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Text format
ta: உரை வடிவம்
