OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
