OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Default
tr: Varsayılan

en: Member
tr: Üye

en: Text format
tr: Metin biçimi
