OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Default
vi: Mặc định

en: Member
vi: Thành viên

en: Text format
vi: Định dạng văn bản
