OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text format
az: Mətn formatı
