OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
