OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Default
da: Standard

en: Member
da: Medlem

en: Text format
da: Tekstformat
