OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Member
hu: Tag

en: Text format
hu: Szövegformátum
