OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Organic groups
id: Kelompok organik

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Default
id: Bawaan

en: Text format
id: Format teks
