OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Default
ja: デフォルト

en: Member
ja: メンバー

en: Text format
ja: テキストフォーマット

en: Default text format
ja: デフォルトのテキストフォーマット
