OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Default
jv: Gawan

en: Text format
jv: Format tèks
