OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
