OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Member
sk: Člen

en: Text format
sk: Textový formát
