OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Default
uk: Базово

en: Member
uk: Учасник

en: Text format
uk: Текстовий формат
