OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text format
ur: متن کی آرائش
