OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Enable
af: Aktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Vocabulary name
af: Woordeskatnaam

en: Unlimited
af: Onbeperk
