OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enable
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Weight
az: Çəki

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Required field
az: Tələb olunan sahə
