OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enable
be: Уключыць

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Weight
be: Вага

en: Vocabulary name
be: Назва слоўніка

en: Field name
be: Назва поля

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Number of values
be: Колькасць значэнняў

en: Maximum number of values users can enter for this field.
be: Максімальная колькасць значэнняў, якія карыстальнікі могуць уводзіць для гэтага поля.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
be: Тып элемента формы, які вы жадаеце падаць карыстальніку, пры стварэнні гэтага поля ў тыпе %type.

en: Required field
be: Патрабаванае поле

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
be: Няма ні аднаго слоўніка. <a href="@link"> Дадаць слоўнік</a>.

en: Administer vocabularies and terms
be: Слоўнікі і тэрміны адміністратара
