OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Enable
bs: Omogući

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Weight
bs: Težina

en: Vocabulary name
bs: Ime riječnika

en: Field name
bs: Ime polja

en: Widget type
bs: Tip widgeta

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Number of values
bs: Broj vrijednosti

en: Maximum number of values users can enter for this field.
bs: Maksimalan broj vrijednosti koje korisnik može unijeti za ovo polje.
