OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enable
cy: Galluogi

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Vocabulary name
cy: Enw geirfa

en: Unlimited
cy: Diderfyn
