OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Enable
et: Luba

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Weight
et: Kaal

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: Maximum number of values users can enter for this field.
et: Maksimaalne väärtuste arv, mida saab sellele väljale kanda.

en: Required field
et: Kohustuslik väli

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
et: Sõnastikke pole. <a href="@link">Lisa sõnastik</a>.

en: Administer vocabularies and terms
et: Sõnastike ja terminite haldamine
