OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Weight
fi: Paino

en: Vocabulary name
fi: Sanaston nimi

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Number of values
fi: Arvojen määrä

en: Maximum number of values users can enter for this field.
fi: Syötä, kuinka monta arvoa käyttäjä voi enimmillään syöttää kenttään.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
fi: Minkä tyyppisen lomake-elementin haluat näyttää käyttäjille luotaessa tämäntyyppistä kenttää sisältötyypissä %type.

en: Required field
fi: Pakollinen kenttä

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
fi: Sanastoja ei ole saatavilla. <a href="@link">Lisää sanasto</a>.

en: Administer vocabularies and terms
fi: Ylläpidä luokitteluja ja sanastoja

en: Entity Reference Autocomplete
fi: Entiteettiviittauksen automaattinen täydennys

en: OG vocabulary
fi: OG sanasto
