OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Vocabulary name
gu: શબ્દભંડોળ નુ નામ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Required field
gu: આવશ્યક ક્ષેત્ર
