OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Vocabulary name
hy: Բառարանի անունը

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Required field
hy: Պարտադիր դաշտ
