OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ
