OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Weight
ku: سەنگ

en: Vocabulary name
ku: ناوی وشەگەل

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Number of values
ku: ژمارەی نرخەکان

en: Required field
ku: خانەی پێویست

en: Administer vocabularies and terms
ku: ڕێکخستنی وشەگەل و واژەکان
