OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Enable
lv: Iespējot

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Weight
lv: Svars

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: Required field
lv: Obligāts lauks

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
lv: Neviena vārdnīca nav atrasta. <a href="@link">Pievienot vārdnīcu</a>.

en: Administer vocabularies and terms
lv: Administrēt vārdnīcas un terminus
