OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Weight
mn: Жин

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй
