OG Vocabulary (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Enable
sr: Укључи

en: Weight
sr: Тежина

en: Field name
sr: Назив поља

en: Required field
sr: Обавезно поље
