OG Vocabulary (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Vocabulary name
bo: སྤྱི་མིང་གི་མིང

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Number of values
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་གྲངས

en: Maximum number of values users can enter for this field.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་གནས་ཁོངས་འདིར་ནང་འཇུག་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆེ་བའི་ཐོབ་གྲངས།

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རིགས་%type་ཡིན་པའི་གནས་ཁོངས་གསར་བཟོ་བྱེད་སྐབས་སུ་སྟོན་དགོས་པའི་རེའུ་མིག་གི་གྲུབ་ཆའི་རིགས།

en: Required field
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་སྤྱི་མིང་མེད། <a href="@link">སྤྱི་མིང་ཁ་སྣོན</a>།

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་བྱེ་བྲག་མིང་མེད། <a href="@link">བྱེ་བྲག་མིང་ཁ་སྣོན</a>།

en: Administer vocabularies and terms
bo: སྤྱི་མིང་དང་བྱེ་བྲག་མིང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ
