OG Vocabulary (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Vocabulary name
el: Όνομα λεξιλογίου

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Number of values
el: Αριθμός τιμών

en: Maximum number of values users can enter for this field.
el: Ο μέγιστος αριθμός τιμών που μπορούν οι χρήστες να εισάγουν για αυτό το πεδίο.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
el: Ο τύπος του στοιχείου της φόρμας που θα θέλατε να παρουσιάζεται στο χρήστη όταν δημιουργεί αυτό το πεδίο στον τύπο ύλης %type.

en: Required field
el: Απαιτούμενο πεδίο

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
el: Δεν υπάρχουν λεξιλόγια διαθέσιμα. <a href="@link">Προσθήκη λεξιλογίου</a>.

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
el: Δεν υπάρχουν όροι διαθέσιμοι. <a href="@link">Προσθήκη όρου</a>.

en: Administer vocabularies and terms
el: Διαχείριση λεξιλογίων και όρων
